Kategoriler

Web Site Yönetimi

Irmak ve Merve Medya Web tasarım Geliştirme Yazılım yazma - Kurumsal Web tasarım Yönetimi - Profesyonel Web site danışmanlığı
Web Sitenizi iyileştirerek Dönüşüm Sağlamaktadır.

Irmak ve Merve Medya Web sitenizi tasarlatırken ön çok önem vermeniz gereken konu kendinizi sitenize giren müşterilerin yerine koymaktır, aranılan ürün veya hizmete kolayca ulaşmak ve ürünün veya hizmetin hakkında detaylı bir açıklama size dönüş sağlayacaktır. Müşteri gözüyle bakarak güzelce tasarladığınız web sitenizin bulunabilirliğini artırmak için doğru ve etkili mettaglar girmelisiniz. Aarama motorlarının web sitenizi kolay taraması için SEO işlemlerininde profesyonelce yapılmış olması gerekmektedir.

Harika bir web sitesi nasıl olur

Irmak ve Merve Medya Bir web sitesinin harika duruma gelmesi tabiki sizin için dönüşüm sağlamasıdır, buda sizin doğru kişileri sitenize çekmenize bağlırdır. Örneğin ürün ve hizmetleriniz hangi kitleye hitap ediyor ise o kitle üzerine yoğunlaşmanız sizi hedefe ulaştıracak ilk adımlardan biridir. Yapacağınız kampanyaları doğru şekilde duyurabilmek için dijital pazarlama kanalarından faydalanabilirsiniz. Daha önce dijital reklam kanalarının neler olduğunu makalemde anlatmıştım. Reklam bütçemizi doğru kullanmak bizim için çok öenmlidir. Bu nedenle öncelikle kampanyamızın etkili olup olmadığını kontrol etmek için Adwords reklamlarını öneririm.

Adwords reklamlarından dönüşüm oranına göre kampanyanızın etkinliğini ölçmüş olup diğer dijital reklam kanalarına da yönlenebilirsiniz. Eğer bütçeniz kısıtlı ise SEO ile birşeyler yapmak için adım atabilirsiniz. Ama bir SEO ile çalışmak Google arama motorunun da dediği gibi ciddi bir konudur. Doğru SEO’ya ulaşmadığınız taktirde web siteniz zarar görebilir.

 

 

Resim
X